پاسخ به پرسش‌های شما مایه افتخار ماست

اسنپ‌فود اولین سامانه سفارش آنلاین غذا در ایران است که با هشت سال سابقه فعالیت و ارائه خدمات به صدها هزار مشتری در سراسر ایران همواره به عنوان پیشروترین برند سفارش آنلاین غذا در ایران شناخته شده است. اسنپ‌فود هم‌چنین با داشتن نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت که به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد، موجبات اطمینان خاطر شما را فراهم می‌کند.
بله، برای این کار با وارد شدن به حساب کاربری خود بر روی گزینه «پروفایل» کلیک کنید و پس از ویرایش اطلاعات مورد نظر، بر روی دکمه ثبت تغییرات کلیک کنید. اگر به هر دلیل به ایمیل خود دسترسی ندارید به لحاظ حفظ امنیت کاربران، متاسفانه امکان تغییر ایمیل وجود ندارد. در چنین شرایطی می‌توانید با ایمیل اسنپ‌فود مکاتبه کنید.
در صورت فراموش کردن رمز عبور، پس از وارد نمودن شماره تلفن همراه خود در قسمت ورود/عضویت بر روی «رمز عبورم را فراموش کرده ام» کلیک کنید. پس از چند لحظه، از طرف اسنپ‌فود یک کد به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که به کمک آن می‌توانید رمز عبور جدید خود را انتخاب کنید.
پیامک حاوی کد اسنپ‌فود بلافاصله پس از اقدام برای تغییر رمز عبور به شماره شما ارسال خواهد شد. در صورت دریافت نکردن این کد لطفاً تا پایان زمان تایمر صبر کنید و از فعال نبودن وضعیت Airplane Mode بر روی تلفن همراه خود مطمئن شوید.
پس از ورود به حساب کاربری خود، با کلیک بر روی آرشیو سفارش‌ها می‌توانید به آرشیو تمام سفارش‌های قبلی خود دسترسی داشته باشید و علاوه بر دسترسی به رسید سفارش‌ها از امکاناتی هم‌چون سفارش مجدد هر یک از سفارش‌های قبلی، شرکت در نظر سنجی و گزارش تاخیر استفاده نمایید.
بله، شما با ورود به حساب کاربری و کلیک روی «پروفایل» می‌توانید در منوی «اطلاعات شخصی» آدرس‌های جدیدی به پروفایل خود اضافه کنید و در هنگام ثبت سفارش، آدرس مورد نظر را برای تحویل انتخاب کنید.
شما پس از ورود به حساب کاربری خود و کلیک بر روی «پروفایل» می‌توانید با کلیک بر روی افزایش اعتبار، به میزان دل‌خواه اعتبار اسنپ‌فود خود را افزایش دهید و علاوه بر سهولت پرداخت، از مزایای خرید اعتباری بهره‌مند شوید.
شما پس از وارد نمودن نام محل خود در صفحه اول اسنپ‌فود، می‌توانید لیست رستوران‌های اطراف‌تان که به محدوده شما سرویس دهی دارند را مشاهده نموده و سفارش خود را از تمام این رستوران‌ها ثبت نمایید.
بله، قیمت اعلام شده در منوی رستوران‌ها در سایت اسنپ‌فود، دقیقاً مطابق قیمت اعلام شده در منوی داخل رستوران است.
بله، اسنپ‌فود با همکاری رستوران‌ها به طور منظم، قیمت منوی رستوران‌ها را در وب‏ سایت خود کنترل و به روز رسانی می‏‌کند.
خیر، در حال حاضر می‌توانید هر سفارش خود را تنها از یک رستوران ثبت کنید.
هر روز رستوران‌های تخفیف‌دار شهر تهران و سایر شهرستان‌ها بر روی صفحه اول سایت اسنپ‌فود نمایش داده می‌شوند. علاوه بر این روش، رستوران‌های تخفیف‌دار با نشان (علامت رستوران های تخفیف دار) در لیست رستوران‌ها نمایش داده می‌شوند.
پس از ثبت سفارش، صورت‌حساب خرید به شما نمایش داده شده و ظرف چند دقیقه یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش و صورت‌حساب برای شما ارسال می‌گردد. هم‌چنین بلافاصله با یک پیامک از زمان تخمینی تحویل غذای خود مطلع خواهید شد.
قیمت‌ منوی تمام رستوران‌ها در اسنپ‌فود کاملاً مطابق با منوی آن‌ها در داخل رستوران است. اما استفاده از مزایایی همچون بسته‌های تخفیفی اسنپ‌فود، شرکت درکمپین‌های اسنپ‌فود به مناسبت‌های مختلف و همچنین صرفه جویی در زمان، سفارش غذا از اسنپ‌فود را بیش از هر روش دیگری مقرون به صرفه می‌سازد.
خیر، در هر سفارش شما تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.
بله، در اسنپ‌فود تنها تخفیف‌هایی که با هم جمع می‌شوند، تخفیف رستوران به‌علاوه یکی از طرح‌های تخفیفی اسنپ‌فود است.
در صورت مواجه شدن با تاخیر در ارسال سفارش خود، لطفاً از طریق صفحه پیگیری سفارش در سایت و اپلیکیشن تاخیر پیش آمده را به اسنپ‌فود گزارش دهید تا به سرعت پیگیری شود. در صورتی که رستورانی که از آن سفارش داده‌اید نشان گارانتی زمان تحویل داشته باشد، با گزارش تاخیر از جانب شما، اسنپ‌فود بخشی از مبلغ سفارش را به اعتبار اسنپ‌فود شما باز خواهد گرداند.